Kornelia GłowackaKornelia Głowacka
14:51 06 Aug 23
Świetna i konkretna firma, gdzie końcowy efekt przerósł nasze oczekiwania. Poza tym dobry kontakt z klientem i bezproblemowe wykonanie projektu. Gorąco polecamy-U Pawełka za piecem:)
Karolina MętrakKarolina Mętrak
20:47 20 Jul 23
Bardzo polecam!Cały proces projektowania, wizualizacje, kontakt z obsługą no i najważniejsze, efekt końcowy - wszytko na 5
Szybka i profesjonalna realizacja, ledon prezentuje się fenomenalnie 🙂 Zapraszamy na kawę i pączki, jak będziecie w Krakowie, żeby zobaczyć na żywo 🙂
Usuwanie AdBlueUsuwanie AdBlue
13:25 14 Jul 23
Zamówiliśmy neon w formie logo do biura. Idealnie odwzorowany projekt względem pierwotnej wizualizacji. I faktycznie, świetnie wykonany.
Monika StegienkoMonika Stegienko
09:17 10 Jul 23
Świetna obsługa! Ekspresowo wykonane zamówienie, piękny neon 🙂
Klaudia JabłońskaKlaudia Jabłońska
08:50 10 Jul 23
Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt, a sam neon robi wrażenie. 🙂
Elżbieta SpodnikElżbieta Spodnik
18:14 12 Jun 23
Rozmowa w trakcie zapytania oraz składania zamówienia i realizacji-rzeczowa, spokojna-mimo określonego terminu realizacji; odpowiedzivtelefoniczne i mailowe w czasie i rzeczowe.Produkt po zainstalowaniu działa i wygląda jak na przygotowanej wizualizacji.
Michalina DarkowskaMichalina Darkowska
15:07 14 Mar 23
Realizacja zamówienia zgodnie z projektem, jestem bardzo zadowolona. Szybki i miły kontakt z Obsługą.
iwona krychowskaiwona krychowska
13:43 10 Mar 23
Świetna współpraca i pomoc przy doborze Neonu - realizacja idealnie trafiona w potrzeby . Neon pierwsza klasa - swieci jak reflektor ! Nie jest duży a ma MOC!
ODT ŚwiatowidODT Światowid
13:20 05 Dec 22
Neon zamówiony na 5 edycję festiwalu pięknie rozświetlił naszą scenę! Profesjonalne i staranne wykonanie, dotrzymanie terminu i miła obsługa na wszystkich etapach realizacji. Polecamy!
Athletic ShopAthletic Shop
17:00 07 Nov 22
Bardzo szybka realizacja bardzo dobry kontakt super wykonanie polecam 100%
Arek MateusiakArek Mateusiak
10:59 25 Oct 22
Bardzo polecam. Fachowa obsługa. Profesjonalne wykonanie. Wreszcie mam neon o którym zawsze marzyłem 😀
Oskar SłykOskar Słyk
21:53 12 Aug 22
Szybki kontakt, fajna komunikacja drogą mailową i co najważniejsze - bardzo dobry produkt. W porównaniu z innymi producentami, ta firma oferuje solidną konstrukcję neonów, którą śmiało można powiesić w dowolnym miejscu.Gorąco polecam!
Michał ZatokaMichał Zatoka
08:34 09 Jul 22
Piękne ledy, wykonane z niezwykłą starannością i z bardzo dobrych materiałów.Posiadają regulację natężenia światła. Wykonanie przerosło oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie.
Brand Agency ProBrand Agency Pro
08:55 08 Jul 22
Zamówiliśmy neon do firmy i trzeba przyznać, że pełna profeska! Na plusy jakość wykonania, dochowanie terminu i obsługa na wszystkich etapach kontaktu. Polecanko!
Joanna KulawikJoanna Kulawik
13:29 06 Jul 22
Jestem zachwycona!Obsługa sklepu na najwyższym poziomie. Pan, z którym się kontaktowałam od razu wiedział czego poszukuję. Wykonanie na najwyższym poziomie!!!! Pięknie oddane kolory z logo, jakość wykonania bez żadnych zastrzeżeń! BARDZO POLECAM!!!
Karolina TTKarolina TT
20:16 08 Mar 22
Świetna jakość, szybka realizacja, przystępna cena i sprawna obsluga. Brawo!
Maciej ErMaciej Er
10:21 21 Feb 22
Super, bardzo polecam!
Zuzanna PiekarskaZuzanna Piekarska
04:00 08 Feb 22
Z całego serca polecam wykonanie neonu w Digital Center!Cały proces zamawiania oceniam na wielkie 10!+ Błyskawiczny, rzeczowy, a do tego przemiły kontakt+ Szybka i atrakcyjna wycena+ Projekt trafiony w dziesiątkę+ Super jakość+ Czas realizacji przerósł moje oczekiwania, od pierwszego kontaktu do otrzymania przesyłki minęło 9 dni!Życzę każdemu tak fachowego podejścia do klienta. Dziękuję i będę na pewno wracać!
Ola JankowskaOla Jankowska
18:52 11 Dec 21
Polecam najmocniej! Doskonały kontakt, bardzo szybki czas realizacji ( ok 7 dni od zrobienia projektu ). Myślałam, że jestem wybredna ale po otrzymaniu projektu już wiedziałam, że to jest to co chciałam! Profesjonalne wykonanie, miła obsługa. Na pewno skorzystam z usług tej firmy jeszcze raz.POLECAM! ?
Nina ZielińskaNina Zielińska
13:11 30 Apr 21
Godna polecenia firma! Sprawny kontakt, szybkie wykonanie, a przede wszystkim jak wykonane! Pełen profesjonalizm, a projekt końcowy nawet lepszy niż nasze szkice. Jeżeli szukacie neonów to tylko tutaj!
js_loader