fbpx

Druk Wielkoformatowy

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt renomowanych firm zachodnich gwarantujący wykonanie wydruku w doskonałej jakości zaspakającej potrzeby najbardziej wymagających klientów.Dysponujemy wszelkiego rodzaju materiałami do druku cyfrowego oraz używamy bardzo trwałych, wysokiej jakości farb pigmentowych i solwentowych, mających zastosowanie odpowiednio w reklami wewnętrznej i zewnętrznej.

O nas

drukarnia reklamowa wrocław

Profesjonalizm

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych cyfrowych wydruków wielkoformatowych oraz reklamą zewnętrzną. Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze specjalistów z różnych dziedzin m.in. grafiki, plastyki, informatyki jesteśmy w stanie zaprojektować i przygotować druki na najwyższym poziomie. Wykonujemy projekty na pojazdy, banery, bilbordy, kasetony czy specjalistyczne siatki mesh lub OWV. Nasza drukarnia wielkoformatowa specjalizująca się w reklamie outdoorowej przygotuje doskonałe materiały reklamowe dla Państwa firmy.

kasetony reklamowe i neony led wroclaw

Sprzęt

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt renomowanych firm gwarantujący wykonanie wydruku w jakości, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. Szeroka gama usług, doświadczenie oraz odpowiednie podejście do klienta zapewnia nam renomę we Wrocławiu od lat.

FAQ

Każda forma reklamy tworzona przez nas ma odpowiednie zastosowanie. Analizujemy przypadki indywidualnie i dobieramy najlepsza formę.

To forma przekazu marketingowego znajdująca poza miejscem zamieszkania np. bilbordy, banery itd

Wszystkie nasze realizacje tworzymy tak aby przetrwały jak najdłużej

Projekty tworzy nasz grafik na podstawie opisu lub dostarczonych grafik

Tak pod warunkiem, że pliki graficzne będą nadawać się do druku.

Okleić pojazd możemy w miejscach, które nie są dotknięte korozją oraz nie są uszkodzone mechanicznie.

Pliki muszą być w jak najlepszej jakości. Wszystko jest zależne od wielkości wydruku. Po zapytaniu nasz grafik przesyła konkretne wymagania co do pliku lub przygotowuje go sam

Proces nie jest tak łatwy jak by się wydawało. Gwarancje dajemy tylko jeśli wykonujemy usługę klejenia sami. Niedoświadczona osoba może w bardzo łatwy sposób zniszczyć folie.