Bezpłatna Wycena ⚡
Zadzwoń 603 377 442 ⭐
Napisz do Nas ✅

Neon na wesele

Neon na wesele z Twoim własnym napisem lub grafiką. Zamów u nas swój własny neon ślubny, który zaprojektujemy wyłącznie dla Ciebie na indywidualne zamówienie lub wybierz coś z naszych gotowych projektów.

Twoje wesele, Twój ślub, Twój własny NEON

Zaprojektujemy dla Ciebie neon na wesele

Neon na wesele? Żaden problem! Jesteśmy specjalistami z zakresu reklamy świetlnej i producentem neonów LED. Projektujemy neony zarówno na użytek komercyjny jak i prywatny. Jeśli tylko zechcesz, zaprojektujemy neon ślubny na Twoje wymarzone wesele i zachwycimy nim Twoich gości.

Gotowy neon ślubny? Taki też się znajdzie!

Jeśli nie chcesz tracić czasu na projektowanie neonu od podstaw możesz z powodzeniem sprawdzić nasze własne propozycje. W ten sposób zaoszczędzisz czas i odrobinę pieniędzy.

Neon ślubny w formie napisu LED lub grafiki

Nie ograniczamy się  wyłącznie do samych napisów ledowych. Projektujemy neony z dowolnych grafik, w dowolnych wymiarach i konfiguracjach. Chcesz zobaczyć jak wyglądają? Rzuć okiem na nasze realizacje.

Neony ślubne naszych Klientów

 

neon ślubny z naszych projektów

Zobacz nasze neony na wesele

Zobacz gotowe projekty naszych neonów weselnych i wybierz ten, który najbardziej przemówi do Twojego gustu. Uprzedzamy też pytania odnośnie ceny naszych neonów.

Pamiętaj, że stawiamy na jakość i bazujemy na ponad 3 krotnie droższych komponentach aniżeli te dostępe na znanych portalach aucyjnych. Wykonanie naszych neonów dopracowaliśmy w każdym, najmniejszym nawet detalu. Włącznie z zabezpieczeniem przewodów i ogólną estetyką realizacji.

Dzięki temu produkowane przez nas neony LED służą naszym Klientom przez długie lata. Jeśli doceniasz nasz punkt widzenia i jakość realizacji, skorzystaj z naszego formularza do wycen i wyślij darmowe i niezobowiązujące zapytanie.

Let`s LEDS by DIgital Center

Co nas wyróżnia?

Bezpieczne zamówienia

Realizujemy projekty zgodnie z umową, dotrzymujemy terminów i najwyższej jakości podczas produkcji. 

Neony polskiej produkcji

Proces tworzenia neonów i kasetonów odbywa się w siedzibie naszej firmie. W Polsce, a konkretnie we Wrocławiu.

Wyjątkowa jakość

Korzystamy wyłącznie z komponentów najwyższej jakości, dlatego na nasze produkty dostajecie Państwo kilkuletnią gwarancję.

darmowa wysyłka

Nasze realizacje wysyłamy w specjalnie zaprojektowanych paczkach. Dzięki temu projekty naszych Klientów są bezpieczne w podróży.

poznaj cenę i to bez żadnych zobowiązań!

Darmowa Wycena

Wypełnij poniższy formularz aby poznać cenę Twojego wymarzonego neonu LED! Zajmie Ci to niecałą minutę.

Niestety wystąpił błąd w obsłudze formularza.
Prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy.
Kod błędu: JS1

Przeznaczenie

Co ma przedstawiać projekt - napis/logo/grafikę. Jeśli nie masz wybranej czcionki, skorzystaj z naszego generatora neonów lub poniżeszej listy. Jeśli masz grafikę inspiracyjną, gotowy napis lub logo prosimy o jego załączenie poniżej.

Choose FilesNo Files ChosenAccepted file types: jpg, jpeg, jpe, heic, pdf, psd, eps, ai. Max. file size: 8 MB

neon led

Często zadawane przez Was pytania dotyczące naszych neonów

FAQ

Zadzoń do nas lub zostaw wiadomość jeśli masz pytania. Możesz też rzucić okiem na listę poniżej. Jest duża szansa, że znajdziesz tu odpowiedź na intrygujące Cię pytanie. Więcej podobnych pytań znajdziesz w neonach LED.

Digital center

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej oferty neonów LED. Odezwij się do nas.

Zadzwoń pod ten numer, a dowiesz się więcej na temat naszej oferty!

Planujesz wesele i przydałby Ci się neon ślubny? Znajdziesz go nas!

Jeśli planujesz własne wesele i szukasz sposobu na aranżację sali weselnej, neon ślubny będzie świetnym wyborem. W ten właśnie sposób możesz zrobić wrażenie na gościach, doświetlić pomieszczenie klimatycznym światłem i wyeksponować to, na czym najbardziej Ci zależy. Poza własnym blaskiem tego dnia rzecz jasna.

Gotowe projekty neonów lub projekty na zamówienie

Jak widzisz na naszej stronie, do wyboru masz dwie opcje. W pierwszej z nich możesz skorzystać z naszych gotowych projektów neonów ślubnych lub stworzyć go od podstaw wedle własnych wytycznych.

Neonowy napis na wesele, albo własna grafika

Neon na wesele może przybrać formę napisu lub dowolnej grafiki. To od Ciebie zależy co będzie prezentował, jaka będzie jego forma, gabaryty czy kolorystyka.

Neon ślubny na wysyłkę lub z odbiorem osobistym

Nasze neony można odebrać osobiście z produkcji, albo zlecić ich wysłanie na dowolny adres, co szczerze rekomendujemy. I nie ma w tym najmniejszego problemu, ponieważ nasze paczki są skrupulatnie zabezpieczone przed jakimkolwiek uszkodzeniem. Nasze neony weselne wysyłamy do Klientów w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach dzięki czemu niestraszne są im jakiekolwiek wstrząsy.