Bezpłatna Wycena ⚡
Zadzwoń 603 377 442 ⭐
Napisz do Nas ✅

NEONY NA ZAMÓWIENIE! NEONY LED na ścianę lub jako napis, grafika CZY logo Twojej firmy!

Produkujemy neony na zamówienie. Na ścianę, do pokoju, jako napis LED, grafika lub logo Twojej firmy. Skorzystaj z darmowej wyceny oraz wizualizacji i zamów swój wymarzony neon.

neony led

PROJEKTUJEMY NEONY NA ZAMÓWIENIE

Zamów własny neon LED

Zamów swój wymarzony neon! Jako polski producentów neonów LED dajemy Ci pełną możliwość personalizacji, wcielając w życie nawet najbardziej finezyjne formy, kształty i rozmiary. Skorzystaj z darmowej wyceny i otrzymaj od nas wizualizację docelowego projektu. Odezwij się do nas, aby otrzymać wycenę i szkic projektu, a następnie prześlij zdjęcie ściany, witryny, pomieszczenia czy fasady budynku, aby przygotować dla Ciebie finalną wersję wizualizacji.

Każdy nasz neon produkowany jest na indywidualne zamówienie. Standardowy czas realizacji zamówienia to 10 dni roboczych, które możemy skrócić do minimum 5 dni w ramach zlecenia ekspresowego.

 

Rodzaje neonów LED

Zobacz dlaczego warto zamówić neon LED w naszej firmie!

Zamówienia indywidualne i hurtowe

Produkujemy neony na zamówienie w pojedynczych sztukach i hurtowych ilościach dla Klientów bizneoswych.

Własna produkcja neonów LED

Każdy neon LED produkowany jest od podstaw w naszej firmie co stanowi o ich wyjąkowej jakości i estetyce, 100% Polska produkcja!

Najwyższa jakość neonów LED

Produkowane przez naszą firmę neony LED cechują się wyątkową jakością oraz estetyką wykonania w przeciwieństwie do azjatyckich producentów.

Krótki czas produkcji neonu

Standardowe zamówienia realizujemy w zaledwie 10 dni roboczych. Można też złożyć zamówienie ekspresowe z realizacją do 5 dni roboczych!

neony na zamówienie

NEON LED NA UŻYTEK PRYWATNY I KOMERCYJNY. STWÓRZ Z NAMI SWÓJ NIEPOWTARZALNY NEON.

NEON NA ZAMÓWIENIE TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

Neon na zamówienie? Nie ma sprawy. W naszej firmie produkujemy od podstaw rozmaite neony, które są realizacją zamysłów naszych Klientów. Dołącz do nich i Ty! Realizujemy zarówno projekty komercyjne jak i te tworzone na użytek prywatny.

Chcesz własny neon LED, ale nie masz projektu?

To akurat żaden problem! Docelowy projekt neonu przygotują dla Ciebie nasi graficy!

Kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz podając nam wymiary planowanego neonu. Opisz króko jego charakter i przeznaczenie. Jeśli masz plik graficzny prezentujący dowolne logo, napis lub grafikę, koniecznie załącz go do przesyłanej wiadomości. Jeśli nie, niczym się nie martw. Zaprojektujemy neon LED zupełnie od podstaw!

Nasze neony LED stworzone dla Klientów

poznaj cenę i to bez żadnych zobowiązań!

Darmowa Wycena, projekt i wizualizacja neonu LED

Wypełnij poniższy formularz aby poznać cenę Twojego wymarzonego neonu LED! W odpowiedzi od nas otrzymasz wstępny szkic projektu wraz z wyceną docelowego produktu. Po jego akceptacji otrzymasz darmową wizualizację swojego wymarzonego neonu!

Niestety wystąpił błąd w obsłudze formularza.
Prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy.
Kod błędu: JS1

Wskaż zastosowanie. Neon do montażu wewnątrz czy zewnątrz pomieszczenia?

Choose FilesNo Files ChosenAccepted file types: jpg, jpeg, jpe, gif, png, tiff, tif, webp, ico, js, 7z, pages, eps, json. Max. file size: 8 MB

Często zadawane przez Was pytania dotyczące naszych neonów

FAQ

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość jeśli masz pytania. Możesz też rzucić okiem na listę poniżej. Jest duża szansa, że znajdziesz tu odpowiedź na intrygujące Cię pytanie.

Rodzaje neonów produkowanych na zamówienie

Tak naprawdę możemy wyróżnić cztery główne kategorie neonów, które z kolei możemy szufladkować do kategorii o różnym zamyśle, kreacji i zastosowaniu. To przysłowiowa baza do realizacji Waszych projektów w zależności od docelowego montażu oraz przeznaczenia. Są to kolejno:

Neony LED

Neony LED, czyli ledowe paski umieszczone na sylikonowej formie o dowolnym kształcie, które są ułożone na 5mm plexi. Pod kategorię neonów LED przypisujemy tak naprawdę rozmaite wariacje grafik, zarówno tych zaprojektowanych przez naszych grafików, jak i tych nadsyłanych przez naszych Klientów. Dwa słowa, pełna dowolność.

Napisy LED

Napisy LED jak sama nazwa wskazuje to nic innego jak paski LED tworzące napisy świetlne. Napisy LED powstają z frezowanego PCV i pasków ledowych przykrytych kloszem z mlecznej plexi. W ten sposób napisy doskonale odwzorowują projekty, a dodatkowo doskonale oddają światło i barwę pierwotnych plików wizualizacyjnych.

Neon na ścianę

Neony na ścianę to nic innego jak neon LED czy napis LED, który można zaprojektować w dowolny sposób. Z tą różnicą, że można powiesić go na ścianie. Przy tego typu realizacjach nasi Klienci otrzymują specjalny zestaw do samodzielnego montażu wraz z dystansami, które pozwolą osadzić neon w pozycji pionowej.

Neon na wesele

I znów. Neon na wesele może przybrać dowolną formę, którą zazwyczaj jest napis. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby była to piękna dekoracyjna grafika rozświetlająca weselną salę. Bez wątpienia jest to sezonowy HIT naszej oferty, cieszący się sporą popularnością w ostatnim czasie.

Więcej info: neon na wesele

Neon do pokoju

Nasze neony produkujemy nie tylko dla firm i przedsiębiorców. Równie pokaźna rzesza naszych Klientów to osoby prywatne, dla których szykujemy projekty na własny użytek. Neon do pokoju to świetny pomysł, który nada wnętrzu niezwykłego klimatu i charakteru. Zważywszy, że może zostać zaprojektowany od podstaw. Tak więc neony do pokoju młodzieżowego czy też neony do pokoju dziecka to doskonały pomysł na urządzenie wnętrza!

LEdART

LedArt to nasz autorski koncept, który stanowi połączenie taśmy LED ułożonej w dowolny napis, kształt czy grafikę, naniesioną drukiem UV na dowolny materiał! Efekt „WOW” murowany!

WooDart

WoodArt to kolejny pionierski wymysł naszej marki, który stanowi nasze najnowsze dziecko. Ten rodzaj neonów to ukłon w kierunku sztuki i ekologii. Tak projektowane neony bazują na frezowanym, naturalnym drewnie, które rzecz jasna przedstawia grafikę lub napis z podświetleniem LED. Jest to bez wątpienia niespotykany produkt, który zapewnia piorunujące efekty. Bez dwóch zdań jest to produkt premium dla najbardziej wymagających Klientów.

 

Neony na ZAMÓWIENIE jako forma reklamy

Neony niewątpliwie wracają do łask. Tym samym postać reklamy neonowej stanowi doskonałe uzupełnienie wystroju praktycznie dowolnej przestrzeni. Nasze neony ledowe skupiają wzrok zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na otwartych przestrzeniach będąc przytwierdzonymi do elewacji lub dowolnej konstrukcji. Są odporne na warunki atmosferyczne, mijający czas, a przede wszystkim na brak uwagi. Po prostu nie da się ich nie zauważyć i przejść wobec nich obojętnie, a już szczególnie po zmroku lub w ciemnych pomieszczeniach.

 

Reklama neonowa

Reklama neonowa to doskonała propozycja na ekspozycję lokalu czy firmy. Rzucająca się w oczy, atrakcyjna i miła dla oka, przykuwa uwagę przechodniów i lokalnych Klientów.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, neony ledowe mogą przybrać dowolną formę. Mogą być odzwierciedleniem logotypu, napisem, kształtem, a także odzwierciedleniem dowolnej grafiki. Projektujemy wszystko, co da się zaprojektować i zamontować na wybranej przestrzeni. Przy każdym projekcie służymy również naszym wieloletnim doświadczeniem oraz cennymi mamy nadzieję, wskazówkami.

 

Szyld neonowy

Szyld neonowy doskonale sprawdzi się jako forma reklamy zewnętrznej na elewacji, wskazując siedzibę firmy, usługi lub produkty. Nowoczesny szyld neonowy jest odporny na warunki atmosferyczne, wysokie lub niskie temperatury. Żywotność takiego szyldu jest naprawdę długoterminowa i w tym zakresie nie ma totalnie o co się obawiać. Niewątpliwym atutem takiego rozwiązania jest również jego energooszczędność także jeśli chcesz wyeksponować swoją markę, taka forma reklamy zewnętrznej doskonale spełni swoją funkcję.

 

Neony na zamówienie dla FIRM i klientów indywiduanych

Dla przykładu, neon na ścianę to doskonały pomysł, aby zaimponować znajomym, którzy odwiedzą Twój dom. Nie dość, że taka forma designerskiego oświetlenia wygląda spektakularnie, to dodatkowo pełni szereg funkcji, chociażby takich jak energooszczędne, a dodatkowe zarazem źródło oświetlania. Pomieszczenia, w których stosuje się neon na ścianę nabierają wyjątkowy klimat. Ale neony powieszone na ścianie mogą mieć z powodzeniem zastosowanie komercyjne.

Jeżeli prowadzisz salon usługowy, restaurację, bar, dyskotekę czy po prostu – firmę – neon na ścianie z Twoim unikatowym logo będzie robił przysłowiową robotę, a zarazem świetną reklamę. Szczególnie jeżeli chcesz, aby wystrój Twojego służbowego centrum zarządzania urządzony był w nietuzinkowy sposób.

 

Neony ledowe i ich zalety

Nasze neony ledowe cechuje ogromna uniwersalność. Ale to zaledwie jedna z wielu fundamentalnych zalet. Neony cechuje przede wszystkim energia i kolorystyka, wobec której nie da się przejść obojętnie. Neonów naprawdę nie sposób nie zauważyć.

Istotny jest również fakt, że neony są niezwykle energooszczędne mimo barw i ich natężeniu jakie gwarantują. Są bezpieczne w użytkowaniu, nie nagrzewają się i nie stanowią niebezpieczeństwa w przypadku bezpośredniego kontaktu z nimi.

Poza tym są bardzo dobrze widoczne, podkreślają unikalny charakter firmy, pomieszczenia lub osób w ich posiadaniu. A co najważniejsze, za każdym razem tworzone są od podstaw wedle unikatowych projektów!

Neon LED na każdą przestrzeń

Neony ledowe wyróżnia elastyczność, ponieważ znajdują zastosowanie zarówno w reklamie zewnętrznej, wewnętrznej jak i w celach prywatnych. Zdobią elewacje hoteli, pubów, dyskotek, firm, a nawet prywatne powierzchnie mieszkalne. To od Ciebie zależy gdzie mamy je zamontować, totalnie odmieniając charakter miejsca, w którym się znajdą.