Bezpłatna Wycena ⚡
Zadzwoń 603 377 442 ⭐
Napisz do Nas ✅

Kaseton reklamowy

Kaseton reklamowy LED, szyld świetlny, a może podświetlana tablica reklamowa?  Wyróżnij swoją firmę w tłumie, zaćmij konkurencję i tak po prostu, daj się zauważyć! Tworzymy unikatowe i świetnie wykonane projekty z zakresu reklamy świetlnej.

Kasetony reklamowe od producenta reklamy świetlnej

Stwórz u nas podświetlany kaseton reklamowy, szyld albo tablicę

Kaseton reklamowy do Twojej firmy? Żaden problem! Jesteśmy specjalistami z zakresu reklamy świetlnej oraz samowystarczalnym brandem. Samodzielnie tworzymy materiały reklamy zewnętrznej. Od projektu, po wykonanie i montaż. Decydując się na nas, omijasz pośredników i zyskujesz pewność, że za zamówione u nas produkty odpowiadamy osobiście na każdym etapie ich powstawania. Nie kupujemy gotowców, a proces powstawania kasetonów to nasza rodzima, Polska produkcja. Od A do Z!

Podświetlany kaseton reklamowy z Twoim logo

Daj się zauważyć swoim potencjalnym Klientom i zachwycaj tych, którzy odwiedzili Twoją firmę, biuro czy lokal. I pamiętaj, że wszystkie nasze realizacje bazują na indywidualnym projekcie, potrzebach i oczekiwaniach naszych Klientów. Zobacz nasze realizacje i podobnie jak nasi pozostali Klienci, przyćmij swoją konkurencję!

7 prostych kroków

Jak zamówić kaseton reklamowy?

Zobacz jak wygląda proces powstawania kasetonów. Od Twojego pierwszego kontaktuz naszą ekipą, do odebrania paczki od kuriera. Przewiń listę w prawo, by zobaczyć kolejne etapy powstawania naszych realizacji.

kasetony reklamowe i najczęściej związane z nimi pytania od Klientów

FAQ

Masz pytania odnośnie kasetonów reklamowych i elementów reklamy zewnętrznej? Rzuć okiem na najczęściej zadawane pytania od naszych Klientów lub sięgnij po telefon i zadzwoń do nas. A jeśli nie chcesz rozmawiać, wyślij do nas wiadomość. Odpiszemy tak szybko, jak to tylko mozliwe.

Digital Center

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej oferty dotyczącej kasetonów. Odezwij się do nas.

Zadzwoń pod ten numer, a dowiesz się więcej na temat naszej oferty!

 producent reklamy świetlnej

Nasza marka to polski producent reklamy świetlnej, przy czym doświadczenie na rynku reklamy zewnętrznej gromadzimy już od ponad 20 lat. Naszą specjalnością są takie produkty jak kaseton reklamowy, szyld podświetlany czy tablice reklamowe. Wszystkie nasze produkty to polska produkcja, którą zajmujemy się bezpośrednio w naszej siedzibie. Wybierając naszą markę zyskujesz pewność odnośnie jakości produktu, dochowania terminów i możliwości zamontowania elementu w Twoim biurze, lokalu, restauracji czy nawet budynku.

 

Kaseton reklamowy LED

Forma reklamy w postaci kasetonu LED jest bardzo funkcjonalna, efektowna, a zarazem energooszczędna. Poza ozdobieniem elewacji budynku np. nad wejściem do lokalu, przykujemy uwagę osób poruszających się w pobliżu czy ułatwimy odnalezienie drzwi do firmy. Jest to bardzo ważne, szczególnie w zatłoczonych częściach miasta. Każdy z nas przecież chce wyróżniać się na tle konkurencji. Odpowiednio dobrany branding firmy w połączeniu z reklamą zewnętrzna z pewnością na to pozwoli.

Konstrukcje, które tworzymy są bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie kasetony reklamowe, stworzone przez naszą firmę są bardzo estetyczne a dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zadbać o każdy detal. Szeroka gama kolorystyczna, którą możemy zastosować pozwala na dopasowanie się elewacji budynku tworząc jednolitą kompozycję.

 

Kasetony podświetlany LED

Większość naszych klientów decyduje się na stworzenie kasetonu świetlnego. Dzięki zastosowaniu technologii LED, nasze projekty są energooszczędne oraz niezwykle trwałe. Montaż takiej formy oświetlenia pozwala stworzyć wspaniały kaseton reklamowy przykuwający uwagę przechodniów.

Odpowiednio zamontowany kaseton reklamowy LED jednolite podświetlenie. Reklama świetlna jako forma reklamy jest wspaniałą możliwością na przykucie uwagi przechodniów przez 24 godziny na dobę. Taka forma reklamy jest niezwykle efektywna ponieważ zapewniamy widoczność miejsca prowadzenia działalności nawet w nocy czy podczas złych warunków atmosferycznych.

Jesteśmy świadomi, że klient nie zawsze ma gotową koncepcję dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom z propozycjami, które według nas będą najlepiej widoczne, najbardziej estetyczne oraz najbardziej skuteczne. Posiadamy w swoich szeregach zdolnych grafików, którzy z powodzeniem przygotują projekt na Twoje życzenie.

Dzięki szerokiej gamie narzędzi jesteśmy w stanie stworzyć kasetony świetlne w każdym kolorze. Rozwiązania, które zastosowaliśmy u setek klientów sprawdzają się znakomicie. Elegancja, estetyka oraz trwałe wykonanie to atuty naszych kasetonów reklamowych.

Szyld podświetlany

Reklama zewnętrzna jest niezwykle istotnym elementem każdej realnej firmy. Poruszając się ulicami jesteśmy wręcz atakowani różnymi przejawami reklamy zewnętrznej. Aby przebić się przez ten gąszcz informacji, dobrze jest sięgnąć po szyld podświetlany. Takie powierzchnie idealnie nadają się do wykorzystania na reklamę zewnętrzną! Dzięki firmą takim jak Digital Center te prostokątne tablice stają się wspaniałym nośnikiem do przekazana informacji. Co nas wyróżnia na tle ogromnej konkurencji? Przede wszystkim uczciwość, sumienność i doświadczenie.

Szyldy reklamowe tworzymy zazwyczaj z dibondu, czyli materiału niezwykle wytrzymałego, a zarazem taniego. Na odpowiednio zwymiarowaną płytę kleimy wydruk na folii. Do każdej grafiki podchodzimy indywidualnie a naszym głównym celem podczas prac projektowych jest stworzenie eleganckiej kompozycji, która podkreśli najważniejsze atuty przekazu jakim jest reklama zewnętrzna.

Szyldy reklamowe możemy podzielić na świecące i nie świecące. W każdym miejscu, w którym jest dostęp do prądu możemy stworzyć działającą 24 godziny na dobę reklamę. Dzięki zastosowaniu technologii LED, nasze prace są energooszczędne oraz niezwykle trwałe.

Tablice reklamowe 

Co krok każdy z nas napotyka na swojej drodze kolorowe tablice reklamowe. Nasza firma nie ogranicza się co do sposobu wykonania czy wielkości tablicy reklamowej. Najczęściej spotykaną formą jest konstrukcja stalowa z przymocowaną tablicą z tworzywa sztucznego. Dzięki zastosowaniu tej prostej a zarazem bardzo trwałej technologii, jesteśmy w stanie nanieść na tablice praktycznie każdy wzór.

Najtańszą formą tablicy reklamowej jest właśnie wspomniana wyżej konstrukcja stalowa z przymocowanym banerem. Wszystkie wydruki banerów wykonujemy na jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów dostępnych na rynku. 

Bardzo często podczas tworzenia reklamy zewnętrznej ogranicza nas budżet Klienta. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest stworzenie tablicy reklamowej z połączenia stali i baneru. Gotowe konstrukcje montujemy na rzeczonym terenie, wykonując jednocześnie kompleksową obsługę – od projektu, poprzez druk, na montażu kończąc.

Taka forma reklamy bez wątpienia należy do najtańszych rozwiązań.